Renault Captur Çıkma Parça, Renault Captur Çıkma Yedek Parça
Toplam Ziyaretci
00491300

Captur

 

Renault Captur Çıkma Parça

Renaulttun yeni çıkarttığı markası olan Captur gün geçtikce yollarda yerini almaya başladı. Kazalı Captur araçların sağlam olan çıkma yedek parçalarının satışlarını yapmaktayız. Renault Captur'un kalite/performans konusunda kendi sınıfında zirveye yerleşmesi kesinlikle bir tesadüf değil. Renault Captur’da kullanılan tüm motorlar turbo kompresörlü. Sürüş keyfinde kendi sınıflarının en iyileri olmaksı iel beraber Energy motorları dikkat çekici şekilde kontrol altında yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile keyif ve tutumluluğu birleştiriyor.

Benzinli motorlar cephesinde, yeni Energy TCe 90 hp gücünü rahatlıkla sağlayan 898 cm3’lük üç silindirli bir turbo motor! Düşük devirlerden itibaren kullanımda olan 135 Nm tork ani hızlanmalar sağlıyor (1650 devir /dakikada torkun % 90’ı) ve çok sık vites değiştirmeleri önlüyor ve şehir içinde sürüşü keyifli kılıyor. Sadece 4,9 L/100 km* tüketim ve 113 g/km* ile sınırlı CO2 emisyonları sergiliyor. TCe 120 EDC ise güç ile düşük yakıt tüketimini bir arada sunuyor (5,4 L/100 km ve 125 g/km** CO2). Diri, canlı, tepkisel motor aynı zamanda güçlü ve sessiz. 120 beygir gücü 2000 devir/dakikada 190 Nm tork sağlıyor. Daha fazla sürüş keyfi için, 6 ileri çift kavramalı EDC otomatik vites ile buluştu.

Dizel motorlar cephesinde, yeni Energy dCi 90 motor tek kelimeyle kendi neslinin en iyisi! Karma parkurda sadece 3,7 L/100 km* yakıt tüketimi ve 95 g CO2/km* emisyon ile bu motor özellikle ekonomik ve keyifli bir sürüş sağlıyor. Esneklik ve güç düşük devirlerden itibaren mevcut: 90 hp gücü ve torkuyla (220 Nm) nereye isterseniz sizi oraya götürüyor.

EDC Vites Kutusu

Daha fazla konfor ve keyif için, 6 ileri vitesli çift kavramalı EDC otomatik vites TCe 120 ve dCi 90 (yakında piyasaya sürülecek) motorlarla birlikte sunuluyor. Vites yükseltme esneklik içinde ve kesintisiz olarak, ivmelenme kaybetmeden süratle yapılıyor. Yakıt tüketimine gelince, manüel vitesle yarışabilir düzeyde.

Renault Çıkma Parça Satış Portalı © 2024
Altyapı: Yasarlar Bilisim__Google__Ankara Oto Sanayi Sitesi